Kertészkedés: Pompafű és Disznád (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Pompafű és Disznád

Ezt a témát Molnár Mária indította 15 éve

Az érdekene,hogy mikor jobb vissza vágni őket most ősszel vagy kora tavasszal? Igaz most a legszebbek de ha jön a hó elnyomja őket.

Hozzászólások eddig: 2

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

István Halhóber üzente 15 éve

A fejlődés időszakában és a nyári nagy szárazságban kell csak öntözni. (Tausz György)
A levegős, tápdús, jó vízáteresztő, és nem túl nedves talajt kedveli. Ne ültessük olyan helyre, ahol a talajban a víz összegyűlhet. Ültetéskor a gödör aljára mindig tegyünk kavicsréteget. (Tausz György)



A kertben védett napos helyre ültessük. Nagy a helyigénye. Levelei egy méter hosszúra is megnőnek. Nagyon élesek! Külön gondozást nem igényel. (Tausz György)
Szaporíthatjuk magról és a növény tövéről leválasztott fiatal hajtásokkal, sarjakkal is. (Tausz György)
A fiatal növényeket cserépben, tápdús komposztföldben neveljük. Télen világos, hűvös, néhányfokos helyen teleltessük. A jól meggyökeresedett, leveles töveket kb. 2 év múlva ültessük a kertbe. (Tausz György)
Tél előtt a virágos szárakat vágjuk le, csak a leveleit hagyjuk a tövön. Ezután az egész tövet száraz lombbal takarjuk be. A töveket tartsuk szárazon, védő anyaggal jól fedjük be. Tavasszal csak az új levelek megjelenése után vágjuk le az előző évben elpusztult leveleket. (Tausz György)

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

Szia Marika ! Tudomásom és tapasztalatom szerint az kora tavaszi visszavágás javasolt.,amikor az új hajtások már látszanak.Ezzel elkerüljük,hogy az üreges szárakban felgyülemlő nedvesség hatására szétfagyjon a növény gyökérzete. Ha a növényeket összekeötözöd, sem a szél sem a hó nem nyomja szét.Üdv:Éva

Válasz

Ez történt a közösségben:

Kovácsné Terézia írta 4 napja a(z) Rózsa. képhez:

Rozsa-009_2203181_5749_s

Köszönöm.

Kovácsné Terézia 4 napja új képet töltött fel:

Amerikai_kovirozsa_2203652_3723_s

Gulybán Barnabásné 2 hete új blogbejegyzést írt: BestAMB Kihívás

István Halhóber írta 2 hete a(z) Rózsa. képhez:

Rozsa-009_2203181_5749_s

5*

István Halhóber írta 2 hete itt:

Kérem vissza a klubot.

István Halhóber írta 2 hete itt:

Mi értelme volt elvenni a klub vezetését?

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu