Kertészkedés: tél 4 tél 006 (kép)

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Kertészet klubban közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz ! és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket, fórumozhatsz a többiekkel,vagy blogolhatsz.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 8561 fő
  • Képek - 37878 db
  • Videók - 612 db
  • Blogbejegyzések - 799 db
  • Fórumtémák - 176 db
  • Linkek - 75 db

Üdvözlettel,

Kertészet klub- valamikor a szórakozás klubja volt. vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.


Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

tél 4 tél 006

hóesés udvarunkon

Látta 440 ember.

Értékeld!

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

molnar magda üzente 17 éve

marikam ez csodalatos utoljara ennyi havat 99 -be lattam brasoba. akor voltam romaniaba februarba. sokszor hianyzik a ropogos ho............................

Válasz

Farkas Sándorné Gabriella üzente 17 éve

Nagyon szép kár ,hogy nálunk nem volt hó az idén.Szeretem a hófehér tájat.

Válasz

Prohászka Béláné üzente 17 éve

Nagyon szép az érintetlen havas táj. Akkor sem szeretem.

Válasz

Leimeter Ildikó üzente 17 éve

Erről a képről eszembe jutott egy régi tél. Még gyerek voltam, és az iskolával mentem egy hónapra téli táborba, ahol ugyanúgy tanultunk, mint otthon. Délelőtt szépen el is indult velünk a vonat, irány Kőszeg. De akkora havazás volt, hogy a vonat nem tudott haladni, úgy kellett takarítani a síneket. Délután 5 óra helyett, csak másnap reggel 7-re értünk oda. Végig, amíg ott voltunk, mindent legalább fél méteres hó borított. Mi gyerekek nagyon élveztük, ha kint lehettünk a kastély parkjában. Rengeteget csatáztunk a hógolyókkal. Én szívesen mennék újra ilyen csodás hófedte tájra, de ma már csak pihenés céljából...

Válasz

István Halhóber üzente 17 éve

Még tél van, alig láttunk havat itt Nyíregyházán ,és talán ennyi mennyiség sem volt mint most.

Válasz

csiki terez üzente 17 éve

Szép látvány,de nem olyan jo.

Válasz

István Halhóber üzente 17 éve

Hasonló látvány fogadott kertemben, mikor ma kilátogatunk.

Válasz

Kiss-Gál Ilona üzente 17 éve

Szeretem a friss, ropogós havat. Jó lenne sétálni benne egy nagyot. Szinte érzem a tiszta, csipős havas illatot.

Válasz

Szia! Szépek ezek a havastájak a meleg szobából nézve. Nem a kedcenc évszakom a tél. Üdvözöllek

Válasz

Ez történt a közösségben:

Kovácsné Terézia írta 5 napja a(z) Rózsa. képhez:

Rozsa-009_2203181_5749_s

Köszönöm.

Kovácsné Terézia 5 napja új képet töltött fel:

Amerikai_kovirozsa_2203652_3723_s

Gulybán Barnabásné 2 hete új blogbejegyzést írt: BestAMB Kihívás

István Halhóber írta 2 hete a(z) Rózsa. képhez:

Rozsa-009_2203181_5749_s

5*

István Halhóber írta 2 hete itt:

Kérem vissza a klubot.

István Halhóber írta 2 hete itt:

Mi értelme volt elvenni a klub vezetését?

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu